naš tym
Martina Padevetova
Má cesta jógy začala, před čtyřmi lety v mém prvním těhotenství, když se objevily bolesti zad. Bolest zad rychle zmizela a já jsem objevila svou vášeň. Od té doby praktikuji až na malé výjimky každý den a každý den mě jóga učí poznávat sebe sama i svět kolem nás. I proto jsem se rozhodla stát lektorkou jógy, abych se o tuto svou vášeň mohla podělit s tolika lidmi s kolika jen to bude možné. Věřím, že pro každého člověka existuje vhodný druh jógy.
Diana Laurichova
S jógou se znám již desítky let. Dlouhá léta jsem si ji užívala jen na straně spokojeného cvičence. Potřeba změny nastala až po prvním setkání s FLY jógou. Po první odcvičené hodině jsem z ní byla tak nadšená, že do týdne visela síť i u nás doma v obýváku, kde je doposud. Sestavy z běžných hodin mi velice rychle přestaly stačit a tak následovaly kurzy Aero Jógy, FLY Jógy a certifikační proces pro instruktory jógy. FLY jógu mám ráda především pro její variabilitu a to že v lidech podporuje přirozenou hravost. Na mých hodinách si můžete zacvičit i pozice, o kterých jste doposud ani neslyšeli. Klíště, netopýra, Tarzana, opici a spoustu dalších zábavných pozic, při kterých se rozhodně nebudete nudit. FLY jógu pro začátečníky vedu v klidném tempu a vždy učím nejdříve jednodušší cviky s kratší výdrží a každý cvičí s ohledem ke svým potřebám a schopnostem. Složitější pozice začínám učit až po té co klienti zvládnou ty jednodušší a když už jsou na práci se sítí zvyklí. Každou lekci začínám zklidněním a nácvikem jógového dechu a končím uvolňující relaxací.

Lada Vinšová
Jsem aktivní maminka, před mateřstvím jsem pracovala v oblasti market research a administrativě. Má dcera mi otevřela nové možnosti inspirace a realizace, proto jsem se rozhodla věnovat cvičení s dětmi i dospělými. V současné době pracuji jako: lektorka dětského cvičení pro děti 6 měsícu - 6 let, lektorka jógy pro dospělé, studuji předškolní pedagogiku a prohlubuji si jógové vzdělání formou seminářů.

Ke sportu mám kladný vztah již od dětství, pár let jsem dělala klasickou gymnastiku, 4 roky intenzivně jezdila na koni. Dnes ráda lyžuji, běžkuji, jezdím na kole, na bruslích a praktikuji 5 let jógu několikrát týdně.

Má vize je: naučit děti i dospělé milovat pohyb, tím i své tělo a sám sebe.


Martina Kemrová

Martina Kemrová je přesvědčená, že tančit by měl a může každý. Sama se tanci věnuje od svých šesti let, kdy začala s klasickým baletem, postupně přešla na modern dance a "našla" se v jazzu. Ten také (obohacený o prvky z dašlích stylů, např. latinoamerických tanců, flamenca či street dance) vyučuje, Hlavním cílem jejích hodin je, aby si to studenti užili.

Taneční průprava není nutná, stačí cítit rytmus:-)
Taneční vzdělání získala mj. v Tanečním centru Praha (dříve VUS Praha), absolvovala stáž v London contemporary dance school. Je držitelkou certifikátu FISAF Aerobic Instructor a certifikovanou učitelkou jógy.
OLGA BUBNOVÁNarodila jsem se v Moskvě a mám vyšší vzdělání v matematice a IT. Jsem hlava právní společnosti již 20 let. V roce 2008 jsem se přestěhovala do Prahy, která je nyní mým milovaným domovem.

Už 10 let dělám jógu. Moje myšlení a postoj k životu a celému světu se hodně změnili k pozitivnímu z důvodu praxe jógy. Jsem certifikovaným učitelem Yoga Alliance RYT-200 a certifikovaným učitelem Skola Karma Jogy v Praze.

Z osobní zkušenosti mohu říci, že zaměřit se na dech s technikami pranayámy nám dovoluje dočasně uniknout každodenním myšlenkám a starostem, což dává prostor pro sebe-zaměření. Síla a pružnost svalů poskytuje více sebevědomí a dává pocit naplnění z lehkého pohybu těla. Pro mě - cvičení jógy je nástroj, který dělá mé tělo šťastné a mojí mysl v klidu. Tak jsem se naučila vychutnávat každou chvíli svého života.

Jóga je moje vášeň a radost. Je pro mě potěšením sdílet s vámi vše, co jsem se naučila a stále se učím od mého učitele a vlastní praxe.

Během mých hodin společně získáme sílu, flexibilitu a rovnováhu radostným a zajímavým způsobem.

MARKÉTA HROMÁDKOVÁJako učitelku v mateřské školce mě k dětské józe přivedla touha předat dětem něco ze své jógové praxe. Po absolvování Kurzu Metodika cvičení dětské jógy" u České asociace dětské jógy se stala dětská jóga mojí srdeční záležitostí.

Jóga nabízí dětem úžasný prostor pro jejich fantazii a je radost být s nimi u objevování jógových pozic.

Ve svých hodinách se snažím uplatňovat respektující přístup a ke každému dítěti přistupuji jako k individualitě.
Za spolupráci děkujeme
Podpora projektu Ernest Bagdasaryan
Grafika Vsevolod Vlasenko
Web a design interiéru Lada Konstantinova
Umelecky design Matvey Segal