náš tým
Martina
Pultarova

Vinyasa joga
Sport se stal součástí mého života ve čtyřech letech, když jsem začala hrát tenis. Po letech závodního hraní jsem přešla na atletiku a nějakou dobu jsem tancovala hip hop. Ze své vášňě pro pohyb čerpám i během svých lekcí jogy. Jogu jsem poprvé zkusila v 6 letech, trvalo však dalších patnáct let než jsem si k ní našla cestu a zamilovala si ji. Na joze mě baví, že se při ní tělo posílí a současně protáhne, mysl zklidní a nová energie se vlije do žil. Můj nejoblíbenější druh jogy je vinyasa. Když jsem si udělala 200 hodinový RYT trenérský kurz vinyasy jogy vedený kanadskou lektorkou Erikou Blitz, splnila jsem si tím jeden ze svých snů. V mých hodinách se snažím pomáhat, aby každý postoupil o krůček k svým vlastním snům, skrz posílení těla a mysli. Nejdůležitější je ale prožitek z hodiny samotný, protože jak Patanjali říká: "Yoga is now.".
NATALJA BAGDASARJAN
Fly joga
Dnes vím, že tím, jací jsme, vytváříme svůj osobní život. Já jsem nezačala praktikovat jógu záměrně. Před dvanácti lety jsem se dostala do určitého období svého života, kdy jsem nevěděla, kam dál. Tenkrát jsem ještě nevěděla, že potřebuji najít sebe sama, spíš jsem utíkala od tísnivé reality. A měla jsem štěstí, potkala jsem dobré učitele a seznámila se se zajímavými lidmi, kteří mě fascinovali odlišným pohledem na život. S pomocí jógy se ke mně postupně vracela rovnováha v životě, i dobrá fyzická kondice, která je pro psychický balanc také důležitá. Zase jsem měla slunce kolem i uvnitř, měla jsem více energie, kterou jsem se učila používat konstruktivně. Dnes žijeme v "božství vzorců", vzorců chování, jednání, dokonce i vzorců pohybu. Kvůli józe vím, že projevení citlivosti, vnímavosti, otevřenosti k lidem, to je ten správný vzorec. Jóga mě naučila, že nesmím nikoho hodnotit, posuzovat, zda je dobrý nebo špatný, všichni jsme totiž odlišní.
Mám ráda, že u jógy se mohu věnovat i fyzickému tělu, i jeho jemnohmotné soustavě. Za ty roky, co se věnuji józe, jsem se hodně změnila. A cítím, že mám dost síly pomoci se změnit ostatním lidem.
Proto jsem v roce 2016 absolvovala rekvalifikační kurz instruktorů jógy, v roce 2017 absolvovala školení Aerojógy pro lektory ve škole Domu jógy a také školení Jóga ve vzduchu v Moskvě.

V roce 2019 jsem otevřela malé studio jógy v pražských Dejvicích a nazvala ho LETSTUDIO. Bylo založeno s cílem poskytnout milovníkům jógy místo k odpočinku, relaxaci a uvolnění. Místo, kde si můžete protáhnout tělo, zklidnit svoji mysl a odejít domů zpět s nově načerpanou energií.

Těším se, až se společně potkáme, například na lekcích fly jógy, které v LETSTUDIO vedu.

Natalia


Hana
Štráfeldová
Spirální joga
Na józe obdivuji její komplexnost, propracovanost a moudrost. Když cvičím, medituji nebo se věnuji pránájámě, jsem uvnitř sebe, v klidu a hloubce se svým vnitřním já. Tento stav miluji a jsem ráda, když se i lidé na mé lekci dostanou blíže k sobě, k jemnému vnímání svého těla, dechu i emocí.

Jógu praktikuji přibližně 15 let a vystřídala jsem různé učitele i přístupy. Posledních 7 let jsem zakotvila u skvělých učitelek a zakladatelek Spirální jógy Marcely Mikešové a Kamily Neumannové. U nich jsem také absolvovala instruktorský kurz akreditovaný MŠMT, zaměřený na zdravotní účinky jógy. Na Spirální józe mě nadchla především preciznost provedení ásan a zároveň její výrazný vliv na ohebnost páteře a celkovou pružnost a pevnost těla.

Profesně se také zabývám terapeutickou prací s lidmi v tíživé psychické situaci. Vycházím při ní z úzkého propojení psychického a tělesného prožívání. Toto spojení těla a psyché jasně vnímám i v józe. Její filozoficko-spirituální rozměr mi zase pomáhá žít víc vědomě, pokorně a s respektem k sobě i k ostatním. Dodává mi také důvěru, že všechno dění na světě má svůj smysl, i když ho třeba zrovna nechápeme.
Radka
Macháčková
Aero jóga pro děti
Aero jóga
S jógou jsem se před lety seznámila jen čirou náhodou, díky lásce k úplně jiné pohybové aktivitě. Netrvalo dlouho a já si uvědomila, že jóga, ve svých různých podobách, je pro mě to pravé. Pohyb jako takový je celkově nedílnou součástí mého života, jsem zkrátka ten typ člověka, který nevydrží chvilku v klidu. A to je právě i jeden z důvodů, proč se ve světě jógy cítím tak dobře. Díky ní se učím větší trpělivosti a vyrovnanosti. Kromě jógy se věnuji také závěsné akrobacii a právě tyto zkušenosti využívám především i při svých lekcích Aero jógy.

Snažím se aby mé lekce byly hlavně o lidském přístupu a porozumění, a to jak z mé strany, tak i mezi klienty samotnými.Mým cílem je zachování přátelské a pozitivní atmosféry, žádné porovnávání, žádné posuzování …

Jako instruktorka působím od roku 2015. V průběhu uplynulých let jsem absolvovala několik učitelskýchkurzů a školení a patřím také mezi certifikované instruktory mezinárodní organizace Yoga AllianceProfessionals. :)Adéla
Krejčová
Hatha jóga

Jóga mi pomohla najít balanc a harmonii mezi myslí, emocemi a tělesnou schránkou. Seznámila jsem se s ní před více než 10 lety a od té doby je součástí mého každodenního života. Nyní jsem certifikovaná lektorka jógy a zaměřuji se především na Hatha jógu. V mých lekcích cvičíme v klidném, pomalém tempu. Respektuji individualitu každého, aby všem jóga dělala dobře nejen fyzicky, ale i duševně. Jóga se jen těžko popisuje, musíte si ji vyzkoušet na vlastní tělo.


Lída
Benová
Jin jóga
Slow flow jóga
S jógou jsem se začala potkávat od roku 2000, zprvu spíše náhodně. Můj život se radikálně změnil a přiblížil mě józe v r. 2009, kdy jsem se s rodinou přestěhovala do Vancouveru. Toto krásné místo na západním pobřeží Kanady je „True YogaDestination" a jen málokdo zde neběhá a necvičí jógu J I má jógová cesta se zde začala rychle otevírat. Další intenzivní směr nabrala po r. 2013, kdy do mého života vedle jógy vstoupilo abstraktní malování (www.nubela-art.com) a o chvíli později i Shaolin Tai Chi. Tyto tři cesty se úžasně prolínají a doplňují. V r. 2016 jsem se rozhodla nahlédnout „pod pokličku jógové kuchyně" důkladněji a poté absolvovala 200H Yoga TeacherTraining (certifikace Yoga Alliance RYT-200). Během své jógové praxe jsem vyzkoušela nejrůznější styly jógy, ze kterých mě nejvíce oslovila Yin Yoga a „slow flow" jóga, které vám dávají prostoru proniknout hlouběji a intenzivněji k sobě samému. O toto krásné sebepoznávání bych se s vámi při mých lekcích ráda podělila.
Anna
Ribanská
Vinyasa joga
S jógou jsem se setkala, když mi bylo přibližně 13-14 let, díky mé mamince a od té doby jóga byla více či méně součástí mého života. Odpovědi na své otázky jsem hledala nejen v pramenech jógy, ale také v buddhismu a zen buddhismu. Zatímco dříve jsem se věnovala spíše relaxačním technikám, meditaci a jógové filozofii, postupně jsem začala zařazovat i ásánovou praxi.
Jsem certifikovanou lektorkou hatha jógy 200 hodin RYT a lektorkou jin jógy 50 hodin RYT. Své znalosti, postřehy a rady mi předává také Dalibor Štědroňský, který převrátil mou dosavadní více než dvacetiletou jógovou praxi naruby a pomohl mi pochopit mnohé, co se týká jógové anatomie, jógového dechu a smyslu yogasany. Mnohé se učím téměř denně od mě drahé Šárky Konečné, života samotného, všech a všeho, co mě obklopuje i prostupuje.

Miloslava
Veselá
Joga pro děti
Mam praxi se cvičením jógy již 17 let. Na jaře roku 2013 jsem získala osvědčení metodiky cvičení dětské jógy. Začátkem ledna roku 2014 jsem dokončila akreditovaný seminář ministerstvem školství cvičitele jógy 2. třídy. K józe mě přivedla má tehdy šestiletá dcera, letos jí bylo 11 let. Baví mě pozorovat, jak se hrou děti rozvíjí, jsou prirozené. Dětská jóga je postavená především na hře. V roce 2016 jsem se také zapojila do projektu Děti na startu jako koordinátorka. Začátkem roku 2017 jsem dokončila vzdělávací kurz Sport a pohyb dětem, obojí akreditované MŠMT. Narození mé dcery Denisky se v průběhu uplynulých 11 let stalo výlučným zdrojem mého osobního vývoje.
Olga
Bubnova
Restorative Yoga
My name is Olga, I am in yoga for 12 years. Yoga is my passion and joy, I am learning from my teachers, peers and students every day. Yoga changed me (body, mindset, attitude to life) in a positive way. Yoga for me is a tool to be closer to what I am … to find and reopen my true self…
My education in yoga

2016 - Jana Schneewejssova - yoga therapy
2017 - YTT 200 with Noah Maze (LA USA)
2017 - Karma Yoga Ucitelsky Kurz (200 hodin)
2018 - Program for teachers with Elena Brower (USA) Hatha yoga
2019 - Yoga Teacher Retreat with Donna Farhi (NZ) (restorative yoga)

I will be happy to see you and explore together everything yoga can offer.
And to smile together - I believe that smile adds joy, understanding and compassion.
Namaste