Ceník
Jednorázové vstupy
Lekce 60 min - 190 Kč
Lekce 75 min - 210 Kč
Lekce 90 min & Fly jóga - 240 Kč


Permanentky (platnost 3 měsíce)
Permanentka 5 vstupů 60 min - 900 Kč
Permanentka 10 vstupů 60 min - 1 700 Kč
Permanentka 10 vstupů 90 min - 2 160 Kč
(platí i na Fly jógu)

Lekce 75 min plus 20 Kč/lekce
Lekce 90 min plus 50 Kč/lekce


Permanentky mohou být přenosné pro 2 konkrétní osoby, které uvedete při koupi. Platnost permanentek jsou 3 měsíce od data vyznačeného na permanentce. Nevyčerpané permanentky nelze prodloužit ani proměnit za hotovost či jiné zboží.
Na lekce je nutné se minimálně 2 hodiny dopředu zaregistrovat přes náš rezervační systém. Před první návštěvou je nutné provést registraci skrze rezervační systém kliknutím na žluté políčko Přihlásit. Na uvedený e-mail Vám pošleme potvrzovací odkaz, pomocí kterého potvrdíte svou registraci.

Lekce se konají při minimálním počtu 2 účastníků. Pokud nedojde k nahlášení dostatečného počtu účastníků, obdržíte 2 hodiny před plánovanou lekcí informační email o zrušení této lekce.

Ceny workshopů či speciálních lekcí/kurzů jsou uvedené u každého zvlášť.

Rádi Vám domluvíme individuální lekce (1-3 osoby), cena záleží na lektorovi a délce lekce.

Můžeme se také domluvit na pronájmu studia v době, kdy neprobíhají lekce. Pro více informací ohledně pronájmu či individuálních lekcí piště, prosím, na email letstudioyoga@gmail.com nebo volejte na číslo: 603 148 015.

Platby přijímáme pouze hotově. Benefitní karty nepřijímáme. Děkujeme za pochopení.

Storno podmínky za zrušení skupinové lekce:

zdarma – při zrušení více než 2 hodin před jejím začátkem.
100 % ceny – při zrušení v době kratší než 2 hodin, pří­padně při nedostavení se, Vám bude při další návštěvě účtována cena dané lekce.

Přihlášením v rezervačním systému souhlasíte se storno podmínkami.

Děkujeme za pochopení.

Pozdě příchozí:

Prosíme všechny jogíny, aby chodili na lekce včas, aby byl začátek lekce klidný a ničím nerušený.

Ochrana osobních údajů:

Klient souhlasí se zpracováním a uchováním osobních údajů - jméno, příjmení, telefonní číslo a e-mailová adresa. Ochrana osobních údajů klienta, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Klient souhlasí se zasíláním informací souvisejících s lekcemi či workshopy, na které se nahlásil.